About This Project

Kolumna do piwa, nalewak miedziany Sabro_1

 

uzbrojony w 1 kran | Ø 89 mm | wys.45 cm | oś kranu na wysokości 40 cm
kran w kolorze złotym lub srebrnym do wyboru | nalewak jest gotowy do montażu na barze
i podłączenia do instalacji (pyton, wypuszczony na długość 100 cm).
Na życzenie możemy zamontować podświetlany medalion.

 

kolumna do piwa

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolumna do piwa wykonana z miedzi to idealny sposób na ożywienie Twojego lokalu oraz stworzenie wyjątkowego klimatu. Miedź komponuje się z drewnem, szklanymi butelkami i metalowymi przyborami, dzięki czemu kolumna do piwa z pewnością nada profesjonalnego i oryginalnego charakteru Twojej restauracji czy browaru.

Wykonana jest z miedzi, nie z powlekanego lub pomalowanego metalu, dzięki czemu jest nie tylko piękna, ale również wytrzymała i ponadczasowa. Będzie uwodzić swoim wyglądem przez wiele lat.

Stylowy element dekoracyjny, który wzbogaci Twoje wnętrze o elegancję i wyjątkowy charakter. Miedź to materiał wyjątkowy – jest trwała, odporna na korozję i bakterie, a także zawsze prezentuje się pięknie, zapewnia ciepło i przytulność, a także odbija światło, tworząc wyjątkową atmosferę.

Miedź to metal, który jest podatny na ciemnienie i patynowanie pod wpływem powietrza i wilgoci, tworząc na swojej powierzchni warstwę ochronną. Patyna dodaje miedzi charakterystycznego wyglądu i piękna. Jeśli jednak wolisz zachować jej pierwotny blask i kolor, bez obaw – możesz łatwo oczyścić miedź, korzystając np. z mleczka do czyszczenia metali kolorowych.

 

 

Custom Field

---

Date

20 November

Category
Miedziane
Tags
browary restauracyjne, browary rzemieślnicze, elementy miedziane do minibrowarów, kolumna do piwa, kolumny do piwa beczkowego, miedziane nalewaki do piwa, nalewak do piwa, nalewak do piwa do pubu, nalewak do restauracji, projekty minibrowarów, wystrój lokalu