Medaliony na nalewaki do piwa w reklamie ŻYWIEC SAISON

12 listopad Medaliony na nalewaki do piwa w reklamie ŻYWIEC SAISON

Czy widzieliście w telewizji reklamę nowej marki piwa ŻYWIEC SAISON? Można powiedzieć, że jesteśmy dumni – występują w niej wykonane przez naszych plastyków medaliony na nalewakach z logo Żywiec.

Zlecenie to było dla nas wręcz zaskakujące. Sprostaliśmy wyzwaniu i dużej presji czasowej -medaliony zostały wykonane na potrzeby realizacji tego spotu reklamowego niemal z dnia na dzień. Jasno określone wymagania, wysoko ustawiona poprzeczka, najwyższa jakość i ekspresowy czas wykonania z terminem jak się to mówi “na wczoraj”. Sprostanie takiej presji czasowej to na prawdę duże wyzwanie, jednak kolejny raz mieliśmy okazję udowodnić, że rzeczy wręcz niemożliwe robimy od reki, tylko na cuda trzeba troszkę poczekać. Jakby nie było tyle lat doświadczenia, dobre zaplecze i sprawdzony team to podstawa sukcesu.

Reklama była realizowana na zlecenie Browaru Żywiec, przez łódzką wytwórnię filmową OPUS FILM działającą od 1991 roku. Opus Film został założony przez Piotra Dzięcioła, absolwenta Uniwersytetu Wrocławskiego i Szkoły Filmowej w Łodzi. Działalność wytwórni obejmuje produkcję filmową i telewizyjną. Do najbardziej znanych produkcji, w których brała udział wytwórnia Opus Film należą filmy “Hi way”, “Aleja gówniarzy”, “Baby są jakieś inne” i  wielokrotnie nagradzany, aczkolwiek kontrowersyjny polsko-duński film “Ida”. Opus Film tworzy również spoty reklamowe, które zazwyczaj zapadają głęboko w pamięć np. reklamy produktów Danio, Etopiryna, Tatra, Big Milk, Actimel. Reklama dla Grupy Żywiec S.A. została zrealizowana przez zespół, w którym dyrektorem był Antek Nykowski a rolę producenta pełnili Jarek Parzyjagła i Michał Cichomski.

medaliony z logo

Medaliony na nalewaki do piwa w reklamie ŻYWIEC SAISON

Reklama piwa ŻYWIEC SAISON charakteryzuje się montażem opartym na krótkich sekwencjach, szybką zmianą ujęć z dużą dynamiką ruchu. Nasze medaliony na nalewakach z logo piwa grają w tej reklamie dosłownie ułamki sekundy. Jednak tak krótki czas emisji całej reklamy – 30 sekund – mimo, iż wydaje się, że nie pozwala się skupić na żadnym szczególe,wymaga właśnie największego wysiłku zadbania o detale. Odbiór reklamy nie może być niczym zakłócony, dlatego wszystko do najmniejszego szczegółu jest dopieszczone, a każdy element, kolor i odblask światła jest zaplanowany. Tak też właśnie określono zadanie wykonanych przez nas medalionów – oko kamery dosłownie prześlizguje się po nich, ale dzięki temu, że są podświetlone, z błyszczącymi miedzianymi krawędziami, idealnie pasują do całości scenografii.

Poniżej reklama, do której medaliony do kranów piwa ŻYWIEC SAISON dostarczyła firma Bloomlight Group.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.